Ankara NLP Pratisyen Eğitimi

Bu eğitim eğlenceli bir yapıya sahip olmakla beraber bilgiler teorik olarak anlatılır ve peşi sıra uygulamalara geçilir.
NLP Teknikleri’ni Öğrenmek çok kolaydır.Bu Eğitimin genel içeriği, önceden NLP ve Koçluk hakkında bilgi sahibi olmayan birisi bile kolaylıkla anlayabileceği biçimdedir.
Bu Aşamadaki Eğitim uygulamaları slaytlar ile desteklenir ve her konu kursiyerlerimize kitapçık olarak verilir.
Nlp Pratisyen Eğitimi aklınızda oluşabilecek hemen her soruya yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır.Buna rağmen aklınıza takılan bir durum , soru olduğunda eğitimimiz yada eğitim asistanlarımız bu konuda size hemen dönüş sağlayacaktır.
Eğitimin ardından da sizlere devam eden destek birliğimiz vardır.NLP Eğitimi ardından aklınıza takılan konulara, birebir,telefon ile isterseniz mail üzerinden cevap bulabilirsiniz.Yoğunluğumuzla ilişkili olarak size geri dönüş yapmamız bazı dönemlerde vakit alabilir.Ancak size geri dönüş mutlaka yaparız.

Ankara Nlp Pratisyen Eğitiminin Katılımcılarına sunduğu “Tekrar Grupları” ile kafanızda soru işareti bırakmış her konu hakkında soru sorabilir ve soru işaretlerini kafanızdan silebilirsiniz.