NLP TRAINER

Gerçek bir eğitmen yetiştirme programıdır.NLP uzmanlarına yönelik bu eğitimde bilinçaltı öğretme-öğrenme stratejilerini öğrenebileceğiniz sıra dışı bir eğitimdir.NLP yalnızca tekniklerden ibaret olmamakla beraber gerçek farkı yaratan keşfetme sürecidir.Bu eğitim NLP Eğitimleri düzenlemek ve sertifika verme yetkisine sahip olmak istiyen kişilere özgüdür.Ankara NLP Trainer Eğitimini alabilmek için öncelikle Ankara NLP Practitioner ve Ankara NLP Master Pracririoner Eğitimlerini Başarı ile tamamlanması gerekmektedir. Ankara NLP Trainer sertifikasına sahip olan kişiler , NLP Practitioner ve NLP master Practitioner sertifikaları verme yetkisine hak kazanmaktadırlar.NLP Trainer ünvanına sahip olan kişiler aynı zamanda NLP’yi temis etmektedirler. Bu neden ile NLP’nin etik ve ahlaki kurallarına uymak zorundadırlar.

ANKARA NLP TRAINER EĞİTİMİ

NLP Trainer eğitimi ile birlikte bireysel müdehale yeteneğinizi yükselterek NLP varsayımlarını kendi kişiliğiniz ile bütünleştirebilirsiniz.Kendi üzerinizde veya başkaları üzerinde ekolojik değişmeler gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçevede ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği kazanabilrsiniz.
Bireysel temsil sistemleri , algılama ve ileri dil kavramlarında üst seviyede gelişebilirsiniz.Gerektiği zamanlarda içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme kapasitenizi arttırabilirsiniz.Çoklu takipleme yeteneği ile birlikte duygu , beden ve akıl seçeneklerine göre verimli durumları devem ettirebilme yeteneğine sahip olabilirsiniz.

ANKARA NLP EĞİTİMİ

Bu Eğitim, başka insanların üzerinde uygulayabileceğimiz NLP (Neuro Linguistic Programming) Tekniklerinin profesyonel olarak paylaşılmasını kapsar.Ankara NLP Trainer Eğitimini başarı ile bitiren katılımcılar, NLP Trainer sertifikası almaya hak kazanır.