mustafa-cay-foto

 

Mustafa Çay
NLP Master Trainer, Yaşam Koçu, Yazar

Mustafa Çay, Neuro-Linguistic Programlama konusunda uzman eğitimci lisansına sahip bir eğitmendir.
Bir konuşmacı olarak, profesyonel iş yaşamı boyunca 500`den fazla seminer yönetmiş, 67 NLP Pratisyen ve 26 NLP Uzmanlık eğitiminde eğitmenlik yapmıştır.
Bireysel Koçluk alanında, 3.000`in üzerinde NLP uygulaması deneyimine sahiptir. Bu anlamda Yaşam Koçluğu, Siyaset Koçluğu, Yönetici Koçluğuyapmıştır. Mustafa Çay Türkiye`nin, NLP konusundaki ilk uzman eğitimcilerindendir.
i-NLP │ Inovatif NLP ve Koçluk Akademisinin Kurucusudur.
USA merkezli, NLP Eğitmenleri Birliğinin ve The Society of NLP`nin üyesidir.
Lisans eğitimini A.Ü Iktisat Fakültesinde tamamlamış, aynı Üniversitede Halka İlişkiler ve İletişim eğitimi de almıştır.
New Port International University`de Psikoloji Yüksek Lisansı yapmıştır.
Çalışmaları basında oldukça geniş yer almıştır. Ana haber bültenleri de dahil olmak üzere pek çok ulusal kanalda, görsel ve yazılı medyada programlara katılmıştır.
Mustafa Çay, hem kendi uzmanlık alanında, hem de alanı dışında kitapları olan profesyonel bir yazardır. Tüm eserleri, “Çay Yayınları” tarafından yayınlanmaktadır. Şu ana kadar 13 kitabı yayınlanmıştır.

Profesyonel olarak 14 yıldır kişisel gelişim alanında Eğitmen, Konuşmacı, Danışman ve Yazar olarak faaliyet göstermektedir.

Mustafa Çay`ın eğitim ve seminerleri oldukça eğlenceli ve akıcı geçmektedir. Bilgi ve uygulamaları, Stand-up şeklinde katılımcılara aktarır. Eğitim sonrası yapılan değerlendirmelerde, yüzde yüze yakın katılımcı memnuniyeti sağlanmaktadır.

NLP Master Trainer Lisans No : 24492 (INLPTA)
NLP Master Practitioner Lisans No : L-50571 (SNLP)
Kültür Bakanlığı Sertifika No : 18603
Kültür Bakanlığı ISBN Kodu : 978-605-61068

 

Mustafa Çay Kitapları