Değişim Budur Tanıtım Kitabı

Değişim Budur!

Değişim” kelimesi artık midenizi bulandırmaya başladıysa, “Her şeyi Yapabilirsiniz” diye bağıran kişisel gelişim kitapları sinirlerinizi bozuyorsa, hayatınızı değiştirmesi için coşkuyla aldığınız bir kitabı okurken uykuya dalıyorsanız, siz henüz “Değişim Budur“u okumamışsınız.

Kızmakta haklısınız. Çünkü “Değişim Budur“u okuduktan sonra diğer binlerce okuyucu gibi siz de, “Neden daha önce okumamışım?” diyeceksiniz…

Kitabın Arka Kapak Yazısı:

“Değişim, olduğunuz yerde durarak ilerlemeye çalışmak mıdır? Değişim, kendiniz olarak kalmaya devam ederek, başka birisi olmak mıdır? Değişim, acı çekmeye devam ederken, mutlu olmak mıdır? Değişim, birilerine bağımlı olmak mıdır? Korkularla yaşamaya devam etmek midir değişim? Ya da değiştiğini sanmak mıdır?”

“Kısa bir süre değişimle ilgili bildiğiniz her şeyi unutmanızı istiyorum. Çünkü gerçek ve kalıcı değişime giden bir yolculuğa çıkmak üzereyiz. Bir zamanlar sadece düşlediğiniz şeyleri artık yaşayabilirsiniz.”

Bu kitap, rüyalarınızı yeniden yaşamanız ve daha önceden mümkün olmadığına inandığınız şeyleri yapabilmeniz amacıyla yazılmıştır. Bu bir eylem kitabıdır. Eğer doğru eylemleri yaparsanız, doğru sonuçları elde edersiniz. Güçlü programlar çerçevesinde yaşıyoruz. Değişmek aslında bu programları değiştirmek ve eyleme geçmekten ibarettir.

Değişmek istiyor musunuz? 0 halde; beynimizdeki programları olumlu olanlarıyla değiştirip hemen eyleme geçebilmeniz için bu kitabı mutlaka okumalısınız…

Künye
Görüş Bildir
Online Satın Al