Dinle Sebastian

Dinle Sebastian

Dinle Sebastian

Kimdir bu Sebastian?

İnternet dünyasının fenomeni olan hayal kahramanı Sebastian bu kitapla karşımıza bilinçaltımızın uşağı olarak çıkıyor.

16. Kitabı “Dinle Sebastian” ile Mustafa Çay; Kendi nefsimizin ve egomuzun efendisi olmayı, insanlığın ve bilgeliğin sırlarını paylaşıyor.

Bu kitap dünyada ilk defa, bilinçaltı zihne “Subliminal Mesajlar” gönderecek bir tipografi ile yazılmıştır. Mesajlar gizli değildir ve okurken kolaylıkla fark edilebilir. Siz kitabı doğal bir biçimde okumaya devam ederken, Subliminal mesajlar bilinçaltı zihninize ulaşacak ve kitabın içerdiği mesajı daha güçlü ve kalıcı hale getirecektir.

Yazarın kitabı, Çay Yayınlarından Demlenmiş Kitaplar serisinde, iki farklı kapak seçeneği ile ilk baskıda 35.000 adet basılmıştır. 

Dünyada İlk Kez
Subliminal Kitap

Türkiye’nin En Çok Satan Yazarı Uğur Koşar’ın Tavsiye Ettiği Favori Kitabı “Dinle Sebastian” Çay Yayınlarında Demlenerek, Raflardaki Yerini aldı.
Bilinçaltı zihne yönelik mesajlar içeren ilk kitap olma özelliğini taşıyan “Dinle Sebastian“, tamamen subliminal mesajlar verecek bir tipografi ile kaleme alındı.
Sosyal medya’nın dilinden düşmeyen “Sebastian” kahramanı, Mustafa Çay‘ın 16.kitabı olan “Dinle Sebastian” ile okuyucularla buluşuyor.
İlk olarak; bir hizmetçi, bir uşak olarak nam salan Sebastian, bu kitapla birlikte, “İçimizdeki Ses” olarak karşımıza çıkıyor. Sebastian, ona vereceğimiz emirleri dinlemek üzere hazır bir şekilde bekliyor.
Aldatmaya Gittim Dönücem ve Mutsuz Olmak Günahtır kitaplarının yazarı Mustafa Çay, bu kitabında okuyucuları eyleme geçirecek, zorluklara meydan okumalarını sağlayacak ve en sert yüzleşmeleri yapacakları bir yolculuğa davet ediyor.

Kimdir Bu Sebastian?

İnternet dünyasının fenomeni olan hayal kahramanı Sebastian bu kitapla karşımıza bilinçaltımızın uşağı olarak çıkıyor.
16. Kitabı “Dinle Sebastian” ile Mustafa Çay; Kendi nefsimizin ve egomuzun efendisi olmayı, insanlığın ve bilgeliğin sırlarını paylaşıyor.

Subliminal Mesaj Nedir?

Subliminal Mesaj, bilinçli olarak fark edemediğiniz ancak bilinçaltı zihniniz tarafından algılanabilen gizli mesajlardır. Bu kitap dünyada ilk defa, bilinçaltı zihne “Subliminal Mesajlar” gönderecek bir tipografi ile yazılmıştır. Mesajlar gizli değildir ve okurken kolaylıkla fark edilebilir. Siz kitabı doğal bir biçimde okumaya devam ederken, Subliminal mesajlar bilinçaltı zihninize ulaşacak ve kitabın içerdiği mesajı daha güçlü ve kalıcı hale getirecektir.

Kitabın Arka Kapak Yazısı

Dinle Sebastian!

Her ne yaşanmış olursa olsun, benim hala umudum var… Ve ben mucizelere hep inandım dostum!
Ne fırtınalarla boğuştuk, ne dalgaları dize getirdik seninle… Vazgeçme Sebastian! Ayağa kalk! Toparlan ve kendine gel…
Gününü gösterelim şu çivisi çıkmış dünyaya… Biz çakalım onun eksik olan çivilerini! Meydan okuyalım fırtınalara…
Sebastian!
Söyleyeceklerim var,
Senin de, dinleyeceklerin…

Dinle Sebastian! O Kişi Sensin, O Zaman Şimdi ve Yer Burası… İnsanı Hızla Harekete Geçiren İfadeler ve Mükemmel Bir Bütünlük… Kesinlikle Okunmalı.

Kerem Hasanoğlu / İşadamı
Kimseyi dinlemeyi beceremiyorsun! Bari kendini dinle! Öyle değil mi Sebastian?
Emre Karataş / Vaktidir ve Yağmur Kokum Kitaplarının Yazarı
“İyi hissetmek kendimize olan borcumuzdur” Kitabınızda bu borcu ödemenin hazzını bize yaşattığınız için sonsuz teşekkürler…
Kunter Kurt / Küllerinden Yangın Çıkaranlar Kitabının Yazarı
Mustafa Çay’dan, Okurlarının Hayatına Adeta Sihirli Bir Değnek Gibi Dokunan Bir Kitap Daha…
Nur Meriç / Psk.Gelişim & Aile Danışmanı
“Hayal Edebildiğin Kadar Gerçeksin!” Dilerim Bu Kitap, Hayallerini Gerçeğe Eriştirsin…
Melda Tunçel / Tv Programcısı ve Yazar

Görüş Bildir
Online Satın Al