Zehirli Düşünceler Tanıtım Kitabı

Zehirli Düşünceler

Musluklarımızdaki akan suyun arsenik miktarı çok önemli değil mi?
Yediğimiz meyvelerin hormonlu olması?
Peki, halınızın arasına gizlenmiş bakteriler?
Peki, düşüncelerimize bulaşan zehirler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yıllarca “Batsın bu dünya“, “Bu akşam ölürüm, beni kimse tutamaz“, “Ben acılar çocuğuyum” gibi şarkılar dinledik. Duygularımızı, düşüncelerimizi zehirledik. Bu kitap, zehirlediğimiz duygularımızı bakterilerden arındıracak bir anti-biyotik görevi görmektedir.

Kitabın Arka Kapak Yazısı

“Bu kitabı yazma amacım, etrafımızda dönüp dolaşan, belki de her tarafımızı sarmış olan zehirli düşünceleri tanımak ve onları yok etmektir. Düşmanınızı yenmek istiyorsanız, önce onu tanımalısınız. Onun en zayıf noktalarını bilmelisiniz. Ancak bunu yaptığınızda onu yere serebilirsiniz.” diyor yazar.

Düşüncelerimizle kendi kendimizi zehirlediğimizi, hak ettiğimiz mutlulukları bile yaşamayı beceremediğimizi, mutluluğun bir seçim olduğunu, kişi isterse duygu ve düşüncelerini değiştirerek mutluluğu seçebileceğini söyleyen yazar bu kitabıyla bize şunları söylemek istiyor:

-Mutsuzluk kaderiniz değil seçiminizdir.
-Olumsuz alışkanlıklarınızdan bilinçaltına mesajlar göndererek çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.
-Korkularınıza gülme zamanı geldi.
-Ve başarılı olmak için bilinçaltını yönetmek de sizin elinizde.

NLP’nin bilinçaltını etkileyen kısmını ele alan yazar, beynimizi yönetirsek istediğimiz başarıya yol alabileceğimizi söylüyor. Yaşam otobüsünde direksiyon başında olmak istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Künye
Görüş Bildir
Online Satın Al