Mustafa Çay Akademi, 2000 yılından beri Türkiye’de Kişisel Gelişim, NLP ve Koçluk alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Çay Akademi faaliyet gösterdiği alanlarda, dünyadaki yeni gelişmeleri yakından takip eder ve bunu tüm çalışmalarına entegre eder. Bireysel Gelişim, tüm dünyada büyük bir ivme ile artış göstermiştir. Özellikle son on yılda, yeni yaklaşımlar, yeni teknikler ve metotlar ortaya çıkmıştır. Mustafa Çay Akademi, bütün bu gelişmelere paralel bir değişim politikası izlemiştir. Koçluk uygulamalarını, Ho’oponopono Eft Emdr Quantum Subliminal Teknikler Cd Programları ve daha pek çok teknik ile bütünleştirmiştir. Sayıları 2000’e yaklaşan danışanlarımıza olan desteğimiz, çalışmalarımız bittiğinde de devam etmektedir. Güncel duyurularımızı düzenli aralıklarla mail olarak danışanlarımızla paylaşmaktayız. Ayrıca facebook ve twitter sayfalarımızda, danışanlarımıza ilham veren, sorunlarına çok daha farklı açılardan bakmalarını sağlayan paylaşımlarımız da devam etmektedir.

Mustafa Çay Akademi, 2000 yılından beri Bireysel ve Kurumsal Eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir. Eğitim programlarımız, “NLP, Koçluk, Motivasyon ve İletişim” temelleri üzerine kuruludur. Özellikle NLP Eğitimleri, Mustafa Çay Akademi’nin en aktif olduğu alanlardan birisidir. Yüzlerce kursiyerimiz, NLP Eğitim Programlarımıza katılarak, Uluslararası geçerli “NLP Practitioner” ve “NLP Master Practitioner” unvanı ile sertifikalandırılmıştır. Kurumsal Eğitimler, Mustafa Çay Akademi’nin uzmanlaştığı bir diğer alandır. Bireysel Eğitimlerdeki başarı ve katılımcı memnuniyetimizi, Kurumsal Eğitimlere aktararak, şirketlerin de bu anlamda NLP ve Koçluk çalışmalarından faydalanmalarını sağlamaktayız. 4 Ayrı Kategoride, 21 adet kurumsal eğitim içeriği ile, şirketlerin değişim ve motivasyon konusundaki eğitim beklentilerini büyük oranda karşılamaktayız.

Mustafa Çay Akademi, Kişisel Gelişim dünyasındaki aktifliğini, Eğitim, Koçluk, Seminer gibi kollarda devam ettirirken, dünya çapında daha çok birey ve kuruma ulaşmak adına, faaliyetlerini yayıncılık alanına da taşımıştır. Kendi kitap ve Cd programlarını yayınlayan ve dağıtımını yapan Mustafa Çay Akademi, bu ürünlerle Türkiye’nin ve Dünyanın hemen her yerine ulaşabilmektedir. Böylece Mustafa Çay Akademi dünyada 57 farklı ülkede ve Türkiye’nin tamamında, çalışmalarından istifade eden bir milyona yakın bir hedef kitleye ulaşmıştır. 2010 yılında yayınladığımız “Kendi Kendine Koçluk” serisi, tüm dünyada, binlerce kişinin yaşamına güzellik katmıştır. Yayınladığımız 10 adet kitapla, 1.000.000’a yakın okuyucu ile buluşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. En son yayınladığımız “Mutsuz Olmak Günahtır” adlı kitap, kısa sürede okuyucularının ve basının dikkatini çekmiştir. Yeni Kitap ve Cd projelerimiz, hızla hayata geçirilmektedir.